REKLAMA

MJM zaprasza na koncert z hitami Teatru Muzycznego w Łodzi

Już w sobotę 9 listopada Agencja Artystyczna MJM organizuje wyjazd z Końskich na wyjątkowy koncert „The Best of Muzyczny” do Teatru Muzycznego w Łodzi. Koszt to 120 złotych, a zapisywać można się telefonicznie: 669 636 293 lub mailowo: [email protected] oraz w Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich. Są ostatnie wolne miejsca! 

REKLAMA

Ten koncert to prawdziwa rewia największych przebojów z repertuaru Teatru Muzycznego w Łodzi i blisko trzy godziny znakomitej zabawy zanurzonej w niezwykłym, magicznym świecie musicalu, operetki i piosenki. Największe, najlepsze, najwspanialsze muzyczne hity, znane i lubiane, zabawne i wzruszające – wszystkie zapewnią fantastyczną i wyśmienitą rozrywkę gościom teatru.

REKLAMA

Znakomici artyści Teatru Muzycznego, którzy podczas tego wyjątkowego koncertu przypomną najciekawsze i najpiękniejsze fragmenty operetek i musicali – i te sprzed lat, i te, które obecnie święcą tryumfy na naszej scenie. Widzom, którym zapadły głęboko w pamięć, przypomną miłe chwile, a ci, którzy ich nie znają, z pewnością poddadzą się ich urokowi.

Największe przeboje łódzkiej sceny wykonają najulubieńsi P artyści, a są wśród nich Agnieszka Gabrysiak, Emilia Klimczak, Justyna Kopiszka, Aleksandra Wiwała, Kamil Dominiak, Paweł Erdman, Zbigniew Malak, Zbigniew Macias, Michał Mielczarek i Marek Prusisz. A wszystko to w znakomitej reżyserii Zbigniewa Maciasa, pod dynamiczną batutą Elżbiety Tomali-Nocuń oraz w świetnej choreografii Artura Żymełki.

Wyjazd z Końskich w sobotę o godz. 13.00. Spektakl godz. 18.30. Czas wolny w Manufakturze. Planowany powrót 23.30. Cena: 120,00 zł/os. Cena zawiera: Transport wygodnym Autokarem, Bilet na Spektakl, Ubezpieczenie NNW.  Płatności oraz szczegółowe informacje – tel. 669 636 293 lub mailowo: [email protected] A także w Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich przy ul. Pocztowa 2 w godz. 9.00-17.00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *