REKLAMA

MJM zaprasza na wieczór w teatrze z komedią Mój Boski Rozwód. Do wygrania bilet!

W sobotę 21 września Agencja Artystyczna MJM organizuje wyjazd z Końskich do Teatru Powszechnego w Radomiu na wieczór z komedią „Mój Boski Rozwód”. Koszt biletu to jedynie 85 zł. Po spektaklu będzie można spotkać się z bohaterką sztuki Izabelą Brejtkop. U nas do wygrania będzie jedna wejściówka. Konkursu szukajcie około godziny 18:00 na naszym fanpage – TUTAJ

REKLAMA

Czy życie po rozstaniu może mieć barwy i pełnię? Jak walczyć z samotnością i nieuchronnym wpływem praw grawitacji na pewne części ciała? Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w zabawnej sztuce o życiu po rozwodzie.

REKLAMA

„Mój boski rozwód” to utkana z zaskakujących sytuacji, śmiesznych tekstów i wzruszających momentów historia Angeli, sympatycznej kobiety w średnim wieku, która nagle po latach spokojnego, ułożonego życia musi zmierzyć się z całkowicie nową dla siebie sytuacją – odejściem męża.

Sztuka skrząca się dowcipnymi spostrzeżeniami na temat relacji damsko-męskich, przyjaźni i zazdrości, miłości romantycznej i erotycznej. Pełna humoru, ciepła i życiowej mądrości opowieść o przemijaniu i radości życia, o tęsknotach i lękach, które od wieków przypisywane kobietom, a może wcale nie są wyłącznie kobiece?

Po przedstawieniu uczestnicy wyjazdu spotkają się z aktorką Izabelą Brejtkop, która grać będzie główną rolę.

Zbiórka na wyjazd zaplanowana jest na godzinę 16:00 na przystanku przy ulicy Granata w Końskich. Spektakl rozpocznie się o 19:00 i trwać będzie półtorej godziny. Powrót do Końskich przewidziano na godzinę 23:00.

Rezerwacje oraz Szczegółowe Informacje – Tel. 669 636 293 lub [email protected] Płatności oraz szczegółowe informacje – Zapraszamy do Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich przy ul. Pocztowa 2 w godz. 9.00-17.00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *