REKLAMA

NA ŻYWO: XVII Zaduszki Jazzowe. Oglądaj TERAZ

Ze względu na epidemię tegoroczna, 17. edycja Zaduszek Jazzowych odbywa się bez publiczności i jest transmitowana na fanpage’u Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich, a także u nas. Transmisja rozpoczyna się o godzinie 17 w tym artykule. Na scenie wystąpi grupa „Kuba Kowalski Quartet”. Około godziny 21:30 znajdziecie Państwo na www.tkn24.pl powtórkę całego koncertu. 

REKLAMA

Na XVII edycję Zaduszek Jazzowych przyjechała grupa „Kuba Kowalski Quartet”. To formacja jazzowa, która powstała jesienią 2017 roku. Grupę tworzą młodzi, lecz niezwykle zdolni, pełni energii muzycy – laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, a przede wszystkim studenci najlepszych uczelni muzycznych w Polsce, gdzie kształcą się pod okiem wybitnych pedagogów takich jak np. Włodzimierz Pawlik – laureat nagrody Grammy.

Zaduszki Jazzowe, czyli Markowe Granie to koncert, który przez wiele lat organizowany był w Klubie Osiedlowym KAESEMEK. Wraz z przejściem z tamtej jednostki kultury do MGDK Końskie dyrektora Piotra Salaty przeniesiono i miejsce organizowania Zaduszek Jazzowych. Jak nazwa wskazuje koncert poświęcony jest zmarłemu przedwcześnie, 17 lat temu, znanemu koneckiemu muzykowi Markowi Cieślakowi.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *