REKLAMA

Napisały książkę o losach swoich dziadków – w sobotę premiera!

Na piątek oraz sobotę zaplanowano główne obchody Koneckiego Września 2016. Jednym z ciekawszych punktów programu jest premiera książki autorstwa Zuzanny i Natalii Staciwa.

REKLAMA
Zuzanna i Natalia są humanistkami w każdym calu. Na zdjęciu podczas akcji "Budzimy Dobro", którą zorganizowały dla Magdy Jaworskiej, dziewczynk z Rogowa, która przebywała w Klinice Budzik.

Zuzanna i Natalia są humanistkami w każdym calu. Na zdjęciu podczas akcji „Budzimy Dobro”, którą zorganizowały dla Magdy Jaworskiej, dziewczynk z Rogowa, która przebywała w Klinice Budzik.

Najnowsza książka bibliotecznego wydawnictwa „Arslibris” swoją premierę będzie miała w sobotę 3 września w czasie obchodów Koneckiego Września 2016 w Bibliotece Publicznej w Końskich (godzina 18.00). Autorkami książki są dwie siostry, Natalia i Zuzanna Staciwa, które spisały dramatyczne losy swoich dziadków, żołnierza Armii Krajowej i babci sybiraczki. O szczegółach ich biografii można przeczytać w książce „Wojenne i powojenne losy Polaków. Na podstawie wspomnień naszych dziadków”.

Zapraszamy na spotkanie z autorkami oraz bohaterami wspomnień! 
wojenne i powojenne

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *