REKLAMA

Nasi karatecy zdobyli medale w Sosnowcu [zdjęcia]

W Sosnowcu odbył się Open Karate Tournament Sosnowiec Cup. W zawodach wzięli udział podopieczni Koneckiego Klubu Karate Kyokushin oraz zawodnicy związani z sekcją karate działającą w Niekłaniu. 

REKLAMA

Konecki Klub Karate Kyokushin:
Pierwsze miejsca zajęli Filip Nowocień i Amelia Łyczek w kumite oraz Oliwia Małecka w kata.  Na drugich pozycjach w swoich kategoriach stanęli Zofia Kozielska, Martyna Białecka i Natalia Cieszkowska. Trzecie miejsce zdobyli: Joanna Sielska, Kacper Kurp i Marcin Sapieja.

REKLAMA

Poza podium, ale po dobrych walkach znaleźli się Wiktor Białecki, który walczył z dużo cięższym przeciwnikiem oraz Jakub Owczarek.

Za tydzień konecki klub bierze udział w Pucharze Polski PZK.

Sekcja Karate z Niekłania: 
Z sekcji karate w Niekłaniu Wielkim, która na co dzień trenuje w SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna pod okiem sensei Zbigniewa Zaborskiego wystartowało czworo zawodników, oraz jeden zawodnik z nowo otwartej sekcji w Krasnej. Z Niekłania każdemu zawodnikowi udało się stanąć na podium. Na najwyższym stopniu podium stanęli Julia Domagała oraz Szymon Zych, który pokonał w finale kolegę z klubu Piotra Lisowskiego. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Ola Domagała. Debiutujący na zawodach tej rangi Wiktor Janus niestety musiał uznać wyższość przeciwnika. Klub ze Skarżyska zdobył 13 medali i zajął II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Zdjęcia (Konecki Klub Karate Kyokushin):

Zdjęcia (Sekcja Karate z Niekłania):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *