REKLAMA

Neptun wraca na boisko! W niedzielę o 16:00 inauguracja rozgrywek

Już w niedzielę MKS Neptun Końskie rozpocznie nowy sezon 2022/2023 w Hummel IV Lidze. Na początek przeciwnik umiarkowanie łatwy – Klimontowianka Klimontów. 

REKLAMA
REKLAMA

Niedzielny rywal żółto-niebieskim w ubiegłym sezonie zajął dziesiąte miejsce w rozgrywkach. Natomiast podopieczni trenera Arkadiusz Bilskiego uplasowali się na piątej lokacie. Na murawie zobaczymy jednak odmieniony Neptun. Najważniejsi zawodnicy zespołu zostali w kadrze (mowa choćby o Castillo, Banasiku, Herdzie, Skalskim, czy Kwietniu), ale klub został też potężnie wzmocniony (o tym więcej opowiemy Państwu już wkrótce).

REKLAMA
REKLAMA

Nic dziwnego, że zarówno trener Arkadiusz Bilski, jak i prezes klubu Bartłomiej Gad celują w tym sezonie w miejsce lepsze niż w ubiegłym, a zatem chcą realnie walczyć o awans do III Ligi. By to zrobić trzeba gromadzić punkty i zwycięstwa, a pierwsza okazja już w najbliższą niedzielę!

Niedziela, godzina 16:00, stadion przy ulicy Sportowej w Końskich: Neptun Końskie – Klimontowianka Klimontów. 

Zapraszamy!

REKLAMA

2 thoughts on “Neptun wraca na boisko! W niedzielę o 16:00 inauguracja rozgrywek

  1. Arek pisze:

    Będzie transmisja na żywo? Pozdrawiam

    • Arek Góral pisze:

      Niestety nie. Za dużo wydarzeń na barkach redakcji w wakacyjne weekendy. W sierpniu raczej relacji nie przeprowadzimy. Mamy nadzieję, że będziemy robić je od września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *