REKLAMA

Neptun wygrywa z Alitem Ożarów imponującym wynikiem 5:1 [wideo, zdjęcia]

Dziś zawodnicy Neptuna Końskie rozegrali świetny mecz w ramach 11. kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej na stadionie przy ulicy Sportowej przeciwko drużynie Alit Ożarów. Mimo utraty bramki w pierwszej połowie i prowadzenia przeciwnika żółto-niebiescy w drugiej części spotkania posłali piłkę do siatki rywala aż pięciokrotnie.

REKLAMA

„Uważam, że zagraliśmy dobry mecz, dobrze realizowaliśmy założenia taktyczne. W pierwszej połowie mieliśmy wyjść nisko. To się udało, poza jednym błędem, który zaowocował tym, że przeciwnik zdobył bramkę. Po męskiej rozmowie w szatni i powiedzeniu sobie paru słów jak to powinno wyglądać chłopaki przyjęli to do wiadomości i było widać od pierwszej minuty drugiej połowy, po co wychodzimy na tę drugą połowę […] Padły uznania dla całego zespołu z mojej strony. Za walkę, motywację w drugiej połowie i realizowanie założeń w pierwszej. To się przełożyło na wynik spotkania” – relacjonuje nam trener Neptuna Jarosław Komisarski.

Neptun mierzył się z potencjalnie silniejszym rywalem – Alit Ożarów po 11. kolejce IV ligi zajmuje 5. miejsce w tabeli, a konecczanie są na 8. pozycji. Tym bardziej cieszy więc pokonanie rywala tak pewnym wynikiem.

REKLAMA

Już za tydzień żółto-niebiescy rozegrają spotkanie na wyjeździe z piastującą 12. miejsce w tabeli Wierną Małogoszcz.

Neptun Końskie – Alit Ożarów 5-1 (0:1)
Skład Neptuna: Herda, Maciejewski, Skalski, Kwiecień, Słaby, Armata, Sztandera, Skoczylas, Urban, Markowicz, Milcarz, Pilarski, Wojna, Grzegorczyk, Pach
Bramki dla Neptuna: Armata (2), Słaby (2), Urban

Zdjęcia (Bartek Bocheński, Neptun Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *