REKLAMA

Niemieckojęzyczne warsztaty kulinarno-filmowo-językowe w poniedziałek. Zapisz się już dziś

Impakt Kielce wspólnie ze SMART Szkołą Języków Obcych w nadchodzący poniedziałek odbędą się bezpłatne warsztaty kulinarno-językowo-filmowe pod nazwą „Posmakuj Świata” w ramach projektu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”. Dostępne jest jedynie piętnaście miejsc, a zajęcia będą odbywać się od godziny 16 do 20 w siedzibie szkoły językowej w Stąporkowie przy ulicy Piłsudskiego 130i.

REKLAMA

„Jesteś miłośnikiem języka niemieckiego? A może chcesz poznać kulturę naszego zachodniego sąsiada? Jeśli tak to warsztaty są właśnie dla Ciebie, już dziś zgłoś swój udział! Zagwarantujemy Ci wraz z Impakt cudowne spotkanie kulinarno-językowo-filmowe” – mówi Agnieszka Woźniak, właścicielka Szkoły Językowej SMART.

W programie będzie przygotowywanie niemieckich potraw, nauka słówek, poznawanie niemieckiej kinematografii oraz zajęcia mówiące o tamtejszej kulturze.

REKLAMA

Projekt „Posmakuj Świata” realizowany jest w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021. Świętokrzyskie, realizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019–2021, współfinansowanego przez Województwo Świętokrzyskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *