REKLAMA

Niespokojny wieczór w Końskich. Pijany motocyklista w szpitalu, kierowca bez prawa jazdy uderzył w słup [foto]

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło dziś w Końskich w godzinach wieczornych. Pijany, 27-letni motocyklista na ulicy Piłsudskiego w Końskich stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się, po czym został zabrany do szpitala. Natomiast 32-letni kierujący bez prawa jazdy na ulicy Starowarszawskiej uderzył w słup energetyczny.

REKLAMA

Fot. Kacper Łyczek / Koneckie Patrole.

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem kymco, 27-latek z gminy Końskie, w którego organizmie było ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu wyjeżdżając z ul. Zachodniej na ul. Piłsudskiego w Końskich stracił panowanie nad motorowerem i doprowadził do jego przewrócenia” – relacjonuje st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

W wyniku zdarzenia mężczyzna z urazem głowy został zabrany na konsultację medyczna do szpitala w Końskich. Na miejscu zdarzenia mogą być utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Modliszewic.

REKLAMA

Druga, groźna sytuacja drogowa tego wieczoru miała miejsce na ulicy Starowarszawskiej –„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że około godziny 18 w Końskich na ul. Starowarszawskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem volkswagen passat, trzeźwy 32-latek mieszkający w gminie Końskie nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków atmosferycznych, w wyniku czego na łuku drogi zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożny slup energetyczny” – informuje nas Marta Przygodzka.

Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. 35-latek nie posiadał natomiast uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Został ukarany mandatem.

REKLAMA

One thought on “Niespokojny wieczór w Końskich. Pijany motocyklista w szpitalu, kierowca bez prawa jazdy uderzył w słup [foto]

  1. Młody pisze:

    32 latek czy 35 latek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *