REKLAMA

Nowa pracownia komputerowa w gowarczowskiej szkole [zdjęcia]

W Szkole Podstawowej w Gowarczowie powstała niedawno nowoczesna pracownia komputerowa. Znalazła się ona pośród 49 takich sal na terenie województwa świętokrzyskiego udostępnianych bądź doposażanych w ramach projektu „Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego”.

REKLAMA

Pracownię doposażono w 24 stanowiska z zestawami komputerowymi, których jednostki centralne zintegrowane są z monitorami oraz posiadają najnowszy system operacyjny i oprogramowanie dla uczniów, jedno stanowisko dla nauczyciela oraz router. Ta inwestycja poprawi infrastrukturę informatyczną w szkole oraz dostosuje pracownię do aktualnych standardów.

REKLAMA

Wartość projektu to 81 tysięcy złotych netto w tym: 60 750 zł to dofinansowanie unijne, a 20 250 zł to wkład własny Gminy Gowarczów.

Projekt „Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego” jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020 i jest realizowany na obszarach obszarach wiejskich o najtrudniejszym dostępie do usług publicznych.

Zdjęcia (fanpage Gmina Gowarczów):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *