REKLAMA

To będzie spot ze szczytnym celem. W sobotę zlot aut w Końskich [wideo]

Spot for dogs, czyli Nocny Spot Pojazdów dla zwierzaków. Już w sobotę o godzinie 18:30 Nocna Jazda Końskie i przedstawiciele Koneckiego Motopikniku zapraszają wszystkich zmotoryzowanych na parking przy koneckiej obwodnicy – tuż obok zjazdu w kierunku miejscowości Kornica. Odbędzie tam I Nocny Spot TKN. Cel spotkania jest szczytny – wsparcie dla potrzebujących zwierząt. 

REKLAMA

„Chodzi o to by się spotkać, ożywić nieco Końskie w sobotni wieczór oraz wesprzeć potrzebujące zwierzaki z fundacji Aport – zwierzęta w potrzebie. Większość podopiecznych fundacji to zwierzęta, które już wiele przeszły, dlatego prosimy o przynoszenie karmy jakościowej, nie sieciówkowej. Oczywiście jeżeli i taka będzie do nas trafiać to mamy także pomysł na to by i ona trafiła na cel charytatywny. Wszystkich miłośników, samochodów, motocykli czy innych pojazdów zapraszamy na godzinę 18:30 na parking przy obwodnicy Końskich” – mówi nam Kamil Szlęzak, jeden z organizatorów wydarzenia.

Podczas spotu będzie można zaopatrzyć się w popularne koneckie wlepy „Nocna Jazda” oraz „Motopiknik”. Za pomoc w ich stworzeniu organizatorzy dziękują drukarni Adama Kwiela.

REKLAMA

O szczegółach wydarzenia rozmawialiśmy z Kamilem Szlęzakiem. Cały wywiad znajdziecie w naszym wideo powyżej. Szczegóły także na facebookowym wydarzeniu spotu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *