REKLAMA

Nowy Powiat Roberta Plecha prezentuje kandydatów – okręg 4 [zdjęcia]

Komitet Wyborczy Wyborców Robert Plech Nowy Powiat prezentuje sylwetki kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Koneckiego zaplanowanych na 16 czerwca. Dziś prezentujemy okręg nr 4.

REKLAMA

 

Od lewej: Ryszard Szproch, Beata Janiszewska, Renata Biegaj, Jolanta Pacocha oraz Robert Plech

1. Renata Biegaj – lista nr. 2, pozycja 1, okręg 4 – Pielęgniarka, to jej zawód i pasja. Szczęśliwa żona i matka trójki wspaniałych dzieci. Moim hobby jest nordic-walking, książki oraz podróże.

2. Beata Janiszewska – szczęśliwa żona i matka. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Miedzierzy. Uwielbia pracować dla ludzi i z ludźmi, dlatego jej priorytetem jest dobro powiatu koneckiego.  Hasło: WYMAGAJMY WIĘCEJ!

3. Jan Marcin Prasał – lekarz, samorządowiec, społecznik. Kochający ojciec i mąż. Do samorządu idzie z pasji walczyć o lepsze jutro dla nas wszystkich.

4. Ryszard Szproch – lat 65. Kandydat do Rady Powiatu Koneckiego. Lista Nr.2 Poz.4. Z wykształcenia zootechnik, z zamiłowania pasjonat, działacz sportowy. Trener-instruktor sportu klasy II. Kapitan Polskich Drużyn Strzeleckich.

5. Jolanta Pacocha – matka i żona, z samorządem związana przez osobę swojego męża. Od lat działała w rodzinnej firmie. Chce skupić się na poprawie współpracy na płaszczyźnie gmina – powiat, poprawie jakości dróg powiatowych i usprawnieniu działania szpitala.

Materiał wyborczy KWW Robert Plech Nowy Powiat

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *