REKLAMA

Nowy sklep z elektronarzędziami i nie tylko w Końskich! [zdjęcia]

Od niedawna w Końskich przy ulicy Hubala 11 działa sklep Tools.pl, który oferuje klientom artykuły metalowe, narzędzia i elektronarzędzia! W znakomitych cenach. 

REKLAMA

W asortymencie znajdują się elektronarzędzia elektryczne i akumulatorowe znanych marek, profesjonalne narzędzia warsztatowe, jak klucze, narzędzia pomiarowe, wiertła, czy metalowe łączniki do drewna. Poza tym sklep oferować będzie szeroki wybór artykułów metalowych. W Tools.pl znajdziemy też: artykuły BHP, artykuły ścienne, tarcze szlifierskie, artykuły spawalnicze, agregaty prądotwórcze oraz narzędzia i akcesoria pneumatyczne.

REKLAMA

Ponadto niedługo do oferty sklepu mają wejść karty podarunkowe na różne okazje typu Dzień Ojca, urodziny itp. Ma też zostać uruchomiona sprzedaż internetowa.

Pomysł na stworzenie tego typu sklepu zrodził się z codziennych potrzeb właściciela. Opowiadał nam on o tym, że nieraz szukał różnego rodzaju narzędzi w koneckich sklepach, jednak ceny były zastraszająco wysokie. To, co ma wyróżniać Tools.pl od innych miejsc tego typu, to właśnie niskie ceny. Kolejnym powodem utworzenia tej działalności było to, że właściciel niemal codziennie korzysta z takowych elektronarzędzi, więc wie, jak bardzo potrzebne są one w przystępnej cenie.

Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Właściciel zna się na oferowanym sprzęcie i chętnie doradzi w kwestii wyboru pożądanego towaru. Zachęcamy do odwiedzania sklepu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00 oraz w soboty 8:00 – 14:00.

Sklep Tools.pl – Narzędzia – Artykuły Metalowe – Elektronarzędzia
Końskie, ul. Hubala 11

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *