REKLAMA

Obiekty z Radoszyc w plebiscycie ‚Modernizacja Roku’

Dwa obiekty z gminy Radoszyce tj. Stadion Lekkoatletyczny oraz Zalew „Antoniów” biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. Głosować można na nie TUTAJ

REKLAMA

Dwa obiekty z gminy Radoszyce biorą udział w plebiscycie „Modernizacja Roku”

Plebiscyt organizowany jest od 25 lat, a jego laureaci mogą opowiedzieć o swoich budowach, remontach i modernizacjach na łamach ogólnopolskich mediów. Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbywa się od lat na Zamku Królewskim w Warszawie –„Dwadzieścia cztery lata temu mieliśmy pomysł i nadzieję, że najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji uda nam się wypromować i… udało się, jesteśmy jedynym Konkursem tego typu. Najwyższy laur – statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku” jest obiektem pożądania wielu zarówno inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji” – piszą na swojej stronie internetowej twórcy konkursu.

Każdego roku do plebiscytu zgłaszane jest od kilkuset do przeszło tysiąca obiektów, które powstały od zera lub przeszły efektowną przemianę. Nie inaczej jest i w tym roku podczas jubileuszowej, XXV edycji plebiscytu.

REKLAMA

Konkurs organizowany jest niezwykle profesjonalnie. Patronat naukowy nad nim objęły największe politechniki w kraju – między innymi te z Gdańska, Wrocławia, Krakowa, czy Łodzi. Swoim patronatem plebiscyty objęły także ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii; Klimatu i Środowiska oraz Kultury.

Laureaci konkursu otrzymują oprócz tytułów i statuetek także między innymi możliwość promocji swoich modernizacji i obiektów na łamach ogólnopolskich mediów.

Jury konkursu stanowią przedstawiciele nauki (między innymi rektorzy uniwersytetów), samorządów oraz ministerstw.

W I etapie plebiscytu udział biorą dwa obiekty z gminy Radoszyce – to modernizowany stadion lekkoatletyczny oraz „Zalew Antoniów”, który powstał od zera. Można już na nie głosowaćTUTAJ. Muszą one również przejść ocenę formalną dokonywaną przez jury konkursu. Etap I trwa do końca kwietnia. Najlepsze obiekty zostaną zakwalifikowane do II etapu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *