REKLAMA

Ogrodniczy raj w Kazanowie. Poznajcie Bakmar! [zdjęcia]

Sezon na działkę, ogródek, czy choćby miniogród na balkonie jest już rozpoczęty. Każdy kto ma w sobie żyłkę działkowca, czuje potrzebę uprawy swojego kawałka ziemi czy też po prostu upiększania otaczającego świata zachęcamy do poznania wyjątkowego miejsca w naszym regionie – Centrum Ogrodniczego Bakmar w Starym Kazanowie! Znajdziesz tam wszystko co potrzebne do ogrodu… i nie tylko! Kontakt telefoniczny: 537 108 088. 

REKLAMA

REKLAMA

Ten kto już odwiedził Bakmar znajdujący się pod adresem Stary Kazanów 39 ten wie, że na próżno szukać tak dobrych cen w tej branży gdzie indziej w naszym regionie. Wybór kwiatów, sadzonek drzew, ale i choćby narzędzi ogrodniczych jest w pełni zadowalający. Na miejscu znajdziemy różnego rodzaju kwiaty, drzewa, krzewy, iglaki, ziemię, nawozy, korę.

Oprócz wspomnianych narzędzi firma sprzedaje także grille różnych kształtów i rozmiarów. Cały czas powiększa też swój asortyment, między innymi sprowadzając rośliny, o które pytają klienci. Jeżeli więc nie zobaczysz czegoś na miejscu śmiało pytaj sprzedawcy – najpewniej znajdzie rozwiązanie Twojego problemu.

Firma świadczy także usługi koparką – na przykład związane z równaniem terenu, ale i rolnicze za pomocą ciągnika. Zachęcamy do poznania tego miejsca!

Centrum Ogrodnicze Bakmar,
Stary Kazanów 39, gmina Końskie
tel. 537 108 088
mail: [email protected]
Facebook – TUTAJ.

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

One thought on “Ogrodniczy raj w Kazanowie. Poznajcie Bakmar! [zdjęcia]

  1. Urania pisze:

    Jak ktoś ma ślimaki, to niech nie wysypuje trucizn dla zwierząt, tylko polewa fusami z kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *