REKLAMA

Partyzant z punktem, porażka Neptuna w 16 kolejce IV ligi

Zarówno Partyzant Radoszyce, jak i Neptun Końskie nie poradziły sobie z niżej notowanymi drużynami. To była kolejka IV ligi, w której nasze drużyny zawiodły. 

REKLAMA

Radoszyczanie u siebie podejmowali znajdującą się w strefie spadkowej Nidziankę Bieliny. To był mecz straconej szansy dla podopiecznych Jarosława Komisarskiego. Drużyna z naszego powiatu dwukrotnie prowadziła, a ich rywale dwukrotnie doprowadzali do remisu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów przy wyniku 2:2.

Zdjęcie poglądowe

Zdjęcie poglądowe

Partyzant Radoszyce – Nidzianka Bieliny 2:2
Gole: Gawęcki, Markowicz – Partyzant; Kuzincow, Kobyłecki – Nidzianka
Skład Partyzanta: Jakub Kaszuba — Paweł Markowicz, Michał Miśtal, Bartłomiej Idzikowski, Bartłomiej Papros (Piotr Markowicz), Aleks Kuśmierczyk (Paweł Szmit), Jakub Jaśkiewicz (Karol Nieszporek), Michał Grudzień, Karol Opara, Bartosz Sosiński , Grzegorz Samburski.

REKLAMA

Zawiedli także podopieczni trenera Waldemara Szpiegi. Neptun na wyjeździe grał z Moravią Morawica, drużyną znajdującą się o pięć oczek niżej w tabeli. Niestety MKS przegrał 1:0, a jedynego gola zdobył do niedawna występujący w Partyzancie Radoszyce Damian Kopyciński.

Moravia Morawica – Neptun Końskie 1:0
Skład Neptuna: 
Łukasz Herda — Adrian Maciejewski, Piotr Gardynik (Mateusz Cieślik), Adrian Bandura, Patryk Zając (Bartłomiej Sidor), Hubert Mularczyk, Michał Prus-Niewiadomski, Ernest Supierz, Dominik Szymkiewicz, Karol Armata, Jan Sroka (Krzysztof Pach)

Po 16. kolejkach świętokrzyskiej IV ligi Neptun zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a Partyzant jest na dwunastej pozycji. Już w piątek nasze drużyny zagrają ostatni mecz w rundzie jesienne. Radoszyczanie na wyjeździe zmierzą się Olimpią Pogoń Staszów, ekipa z Końskich u siebie o godzinie 13.00 podejmie Spartę Kazimierza Wielka.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *