REKLAMA

Paweł Pękala w ruchu Marka Materka

Radny powiatowy i niezwykle ceniony urzędnik Paweł Pękala będzie liderem ruchu Marka Materka (prezydenta Starachowic) w gminie Fałków. Będzie odpowiadał też za rozwój powiatu koneckiego. 

REKLAMA

„Paweł Pękala jest pierwszym radnym rady powiatu koneckiego, który dołączył do naszego Ruchu. „Wybory wygrywa się w Końskich” – pamiętając o tym poszerzamy obszar naszego działania o kolejny samorząd na ziemi koneckiej” – tłumaczy Marek Materek.

REKLAMA

Paweł Pękala – radny Rady Powiatu w Końskich od 2014 roku. Samorządowiec z prawie 20-letnim stażem pracy, niegdyś w Urzędzie Gminy w Radoszycach a obecnie od ponad 10 lat w Urzędzie Gminy w Fałkowie. Specjalista od pozyskiwania funduszy unijnych i zamówień publicznych. Z wykształcenia inżynier mechatronik, prowadzący dodatkowo własną działalność gospodarczą.

W Ruchu MM odpowiedzialny będzie za rozwój Powiatu Koneckiego. – „Dlaczego Ruch Marka Materka? Bardzo się cieszę że mogłem dołączyć do Ruchu Marka Materka. Po raz pierwszy Marka spotkałem w 2015 roku, na jednym ze spotkań podsumowujących ogólnowojewódzki projekt unijny „e-świętokrzyskie”. Dał się wtedy poznać jako młody i wyjątkowo energiczny człowiek z mnóstwem innowacyjnych wówczas pomysłów na rzecz rozwoju, bliskich mi z okresu nauki szkolnej, Starachowic i okolic. Od tamtego czasu obserwuję jego samorządowe zaangażowanie, pozytywny upór i determinację w dążeniu do wyznaczonego celu, który przynosi regionowi wiele wymiernych korzyści. Marek to wyjątkowy samorządowiec, który swoimi decyzjami i działaniami nie tylko przyczynia się do pozytywnej zmiany swojej małej ojczyzny lecz potrafi także łączyć i aktywizować ludzi do wspólnego działania. Z tego też powodu, z przyjemnością przyjąłem zaproszenie Marka do ponadpartyjnej współpracy na rzecz naszego regionu i jego mieszkańców” – mówi Paweł Pękala.

Przypomnijmy, że wcześniej do ruchu przystąpił burmistrz Radoszyc Michał Pękala, a także Jerzy Środa z Końskich i Dagmara Kowalik ze Stąporkowa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *