REKLAMA

Jak spędzano ,,Festyn rodzinny” w Korytkowie [Zdjęcia]

Mieszkańcy Korytkowa mieli w sobotę 23 lipca od godziny 16:00 okazję się spotkać, ponieważ miał tam miejsce ,,Festyn Rodzinny”, zorganizowany przez władze sołectwa Korytków i gminy Gowarczów, a także Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie.

REKLAMA

REKLAMA

W sobotę 23 lipca na placu przy remizie OSP w Korytkowie od godziny 16:00 do nocy trwał ,,Festyn rodzinny”. Inicjatorami byli wójt gminy Gowarczów Stanisław Pacocha, radni wraz z Radą Sołecką Korytkowa, a także CKiAL w Gowarczowie .

Dla dzieci przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, dmuchany zamek, animacje, przeciąganie liny, trasę z przeszkodami, zabawy z chustą animacyjną. Nie zabrakło słodkości, jak wata cukrowa. Puszczano bańki mydlane, robiono balonowe zwierzątka, zmywalne tatuażee, wplatano kolorowe warkoczyki we włosy. Do zabawy włączali się wszyscy, mali i duzi. Wśród bawiących się osób byli również radni gminy Gowarczów Paweł Stańczyk i Katarzyna Sobczyńska, wójt Stanisław Pacocha i wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Pacocha.

Dla starszych dzieci OSP zorganizowało przejażdżki wozem strażackim. Wieczorem dla młodzieży i dorosłych rozpalono ognisko, pieczono kiełbaski. Wszyscy przybyli integrowali się  przy rozmowach, muzyce i tańcu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *