REKLAMA

Pewna wygrana KSSPR z UJK Kielce!

Pewne zwycięstwo zanotowali piłkarze ręczni KSSPR Końskie w Kielcach. W ramach 9 kolejki grupy D I ligi pokonali tam AZS UJK. 

REKLAMA

Foto: UCM UJK Kielce

To przerwanie złej passy podopiecznych trenera Michała Przybylskiego. Przypomnijmy, że w dwóch poprzednich kolejkach „Konie” przegrywały z KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski oraz z Wisłą Sandomierz. Tym razem Sękowski, Kubała i spółka byli wyraźnie lepsi od swoich rywali znajdujących się przed tym starciem wyżej w tabeli.

Do przerwy KSSPR prowadziło aż 16:8, by ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 25:32. To było dobre spotkanie w wykonaniu konecczan – przez cały mecz utrzymywali oni 5-6 bramkową przewagę. Dzięki temu zwycięstwu ekipa trenera Przybylskiego przesunęła się w tabeli grupy D na 7 pozycję wyprzedzając swoich sobotnich rywali. W przyszłą sobotę o godzinie 18:00 KSSPR podejmie w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich SMS ZPRP Kielce.

REKLAMA

AZS UJK Kielce – KSSPR Końskie 25:32 (8:16)
KSSPR:
Szot 1, Witkowski – Woś 1, B. Sękowski 3, Maleszak 2, Wolski 5, Włodarski, Rurarz 2, Kubała 5, Matyjasik 13 (6), Słonicki.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *