REKLAMA

Pewna wygrana KSSPR z UJK Kielce!

Pewne zwycięstwo zanotowali piłkarze ręczni KSSPR Końskie w Kielcach. W ramach 9 kolejki grupy D I ligi pokonali tam AZS UJK. 

REKLAMA

Foto: UCM UJK Kielce

To przerwanie złej passy podopiecznych trenera Michała Przybylskiego. Przypomnijmy, że w dwóch poprzednich kolejkach „Konie” przegrywały z KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski oraz z Wisłą Sandomierz. Tym razem Sękowski, Kubała i spółka byli wyraźnie lepsi od swoich rywali znajdujących się przed tym starciem wyżej w tabeli.

Do przerwy KSSPR prowadziło aż 16:8, by ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 25:32. To było dobre spotkanie w wykonaniu konecczan – przez cały mecz utrzymywali oni 5-6 bramkową przewagę. Dzięki temu zwycięstwu ekipa trenera Przybylskiego przesunęła się w tabeli grupy D na 7 pozycję wyprzedzając swoich sobotnich rywali. W przyszłą sobotę o godzinie 18:00 KSSPR podejmie w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich SMS ZPRP Kielce.

REKLAMA

AZS UJK Kielce – KSSPR Końskie 25:32 (8:16)
KSSPR:
Szot 1, Witkowski – Woś 1, B. Sękowski 3, Maleszak 2, Wolski 5, Włodarski, Rurarz 2, Kubała 5, Matyjasik 13 (6), Słonicki.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *