REKLAMA

Pijana 18-latka spowodowała wypadek w Radoszycach!

Do skandalicznego zdarzenia drogowego doszło w piątek wieczorem w Radoszycach. Pijana 18-latka spowodowała tam wypadek! Następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

W piątkowy wieczór w Radoszycach 18-latka z gminy Łopuszno wyjeżdżając ze stacji paliw zderzyła się z jadącym od miejscowości Plenna w kierunku Radoszyc Fiatem, którym kierował 35-latek z powiatu kieleckiego. Sprawczyni odjechała z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało, w jej organizmie było 0,8 promila alkoholu.

„W piątek około godziny 23:00 ze stacji paliw w Radoszycach wyjeżdżał Opel kierowany przez 18-latkę z gminy Łopuszno. Kobieta prawdopodobnie nie zauważyła jadącego z lewej strony Fiata, którym kierował 35-latek z powiatu kieleckiego. W wyniku tej nieuwagi doszło do zderzenia pojazdów. 24-letnia pasażerka Fiata została zabrana do szpitala w Końskich, natomiast sprawczyni odjechała z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, że udała się ona w dukty leśne w rejonie miejscowości Mościska. Tam też napotkali samochód uczestniczący w zdarzeniu oraz kierującą z dwoma pasażerami. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 18-latki. Okazało się, że w jej organizmie było 0,8 promila alkoholu. Kobieta prawo jazdy posiadała zaledwie od dwóch miesięcy. Mundurowi zatrzymali jej dokument. Teraz tą sprawą zajmie się sąd.” – informuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Za popełnione przestępstwo grozi jej wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

One thought on “Pijana 18-latka spowodowała wypadek w Radoszycach!

  1. Anon pisze:

    No to poniosła ją fantazja

Dodaj komentarz