REKLAMA

Pijany i bez prawa jazdy potrącił pieszą w Gowarczowie

Dzisiaj w godzinach południowych w miejscowości Gowarczów pijany i bez prawa jazdy 23-letni motocyklista potrącił idącą chodnikiem 46-letnią kobietę. Piesza została zabrana do szpitala. Postępowanie prowadzi konecka policja.

REKLAMA

– „Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ulicy Wyzwolenia kierujący motocyklem marki Honda potrącił idącą chodnikiem pieszą a następnie porzucając pojazd oddalił się z miejsca zdarzenia. Chwilę później 23-letni sprawca został odnaleziony i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Jak się okazało w organizmie mężczyzny był promil alkoholu, dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

W wyniku zdarzenia 46-letnia kobieta została zabrana do szpitala, gdzie po konsultacji medycznej została wypisana do domu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi konecka policja.

REKLAMA

3 thoughts on “Pijany i bez prawa jazdy potrącił pieszą w Gowarczowie

  1. Nastolatkowie piją, bo piją rodzice, alkohol jest w rodzinie normą. Dlaczego to, co jest w istocie patologią, traktuje się jako normę, bo tak robią „wszyscy”?

  2. Policja powinna zająć się likwidacją melin pijackich i narkotykowych ze Stąporkowa i okolic. Osoby, które chroni miejscowa policja są wykolejone i niebezpieczne, a uchodzą za normalne. Dzięki temu otoczenie im sprzyja. Znam taką rodzinę, mają znajomości w policji i nie tylko są bezkarni, ale policja im pomaga w przestępczym procederze. To, co tutaj ma miejsce, to już nie jest Polska, ale państwo w państwie, gdzie prawo nie istnieje.
    Hańba dla całego społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *