REKLAMA

Piłka nożna w regionie ruszy w lipcu. Znany wstępny terminarz rozgrywek

Rozgrywki piłkarskie w sezonie 2020/2021 w województwie świętokrzyskim mają rozpocząć się wcześniej niż co roku. IV Liga według wstępnych planów ma wystartować już 18 lipca, a chwilę później piłka kopana zagości na stadionach klubów grających w niższych rozgrywkach. Komunikat w tej sprawie przedstawił Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Zgodnie z założeniami ŚZPN IV liga ma wystartować w weekend 18/19 lipca. W rozgrywkach udział ma wziąć 20 drużyn, a koniec rundy jesiennej zaplanowano na weekend 14/15 listopada.

Według przekazanego komunikatu piłka na boiska okręgówki ma wrócić w sobotę 1 sierpnia. A Klasa również wystartuje tego samego dnia, a runda zakończy się w weekend 7/8 listopada. Najdłużej na powrót do gry czekać będą musieli piłkarze z B Klasy. Rywalizacja w I grupie tej ligi rozpocznie się w sobotę 15 sierpnia i potrwa do ostatniego weekendu października.

REKLAMA

Póki co nie wiadomo jeszcze kto w ogóle zgłosi się do rozgrywek. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ciągle oczekuje na deklaracje klubów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *