REKLAMA

Pływalnia z inicjatywami dla dzieci [wideo]

Już w piątek na Pływalni Miejskiej w Końskich odbywały się zawody pływackie dla dzieci szkolnych organizowane przez konecki basen oraz Uczniowski Klub Sportowy Wodnik. Oprócz tego na najmłodszych czeka w tym miejscu w najbliższych dniach wiele atrakcji. 

REKLAMA

„Druga impreza to zawody w sobotę 16 grudnia. Organizujemy je wspólnie z Konecką Szkołą Pływania. Zapraszamy absolutnie wszystkich chętnych. To będą zawody pt. „Świąteczno-Mikołajkowe Szaleństwa Basenowe” i będą troszeczkę z przymrużeniem oka. Są to zawody dla dzieciaków, które zupełnie nie umieją pływać, ale nie boją się wejść do wody, a także dla tych którzy pływają. Konkurencje będziemy dostosowywać do umiejętności tak by wszyscy się dobrze bawili.” – tłumaczy nam Andrzej Mijas, dyrektor Pływalni Miejskiej w Końskich.

Zapisywać można się u trenera pływania Magdy Gorostizy pod numerem telefonu: 691 055 054. Chęć udziału dzieci oraz rodzice mogą także zgłaszać na kasie Pływalni Miejskiej.

REKLAMA

Dyrektor Mijas zachęca także do organizacji imprezy urodzinowej dla dziecka w specjalnej strefie na Pływalni Miejskiej  – taką imprezę można połączyć z korzystaniem z wodnego placu zabaw, który cały czas na naszym basenie jest rozbudowywany. Z placu zabaw można korzystać także w każdy weekend, począwszy od piątku od godziny 17.00. –„Zwijamy tutaj dwa tory, wyrzucamy na wodę różne zabawki, przychodzi coraz więcej dzieciaków z rodzicami by się bawić. Zabawek też jest coraz więcej, dlatego ta inicjatywa jest coraz bardziej atrakcyjna. Mamy jeszcze pomysły by dokupować pewne rzeczy, bo to tylko na ten czas się wystawia na wodę, a później to chowamy. Chociaż na tygodniu też możemy udostępniać te zabaweczki.” – opowiada dyrektor Mijas.

Bardzo ciekawą inicjatywą jest zamontowanie na okres świąteczny dużego wodnego toru przeszkód. Taki tor pojawi się już 22 grudnia i stał będzie na tafli do 2 stycznia. Już teraz w imieniu władz pływalni zapraszamy na niego wszystkie dzieciaki.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *