REKLAMA

Polityczna samorządowa bomba. Nowy komitet do Rady Powiatu!

W wyborach do Rady Powiatu Koneckiego weźmie udział zupełnie nowy, dotychczas nie funkcjonujący komitet wyborczy. Nosi on nazwę „Nasz Powiat”, a za jego utworzeniem stoją między innymi prezes KSSPR Końskie Piotr Bocheński oraz znany biznesmen Rafał Postuła. 

REKLAMA

Od lewej: Piotr Bocheński i Rafał Postuła.

„Nasz Powiat” oprócz wspomnianych Bocheńskiego i Postuły tworzy także inny przedsiębiorca Andrzej Byczek. Cała trójka związana jest z biznesem, a teraz chce zmieniać otaczającą nas rzeczywistość poprzez samorząd –„Po bardzo długim rozważaniu zdecydowaliśmy się zarejestrować komitet. Na ten moment wśród nas nie ma nikogo związanego z poprzednią Radą Powiatu. Odcinamy się od tego zamieszania. Z założenia jesteśmy bezpartyjni, nie pchamy się w politykę, a chcemy tylko zadziałać tutaj lokalnie, by dodać nowej energii naszemu regionowi. Jesteśmy w trakcie układania list wyborczych, chcemy by startowały od nas osoby zaangażowane i energiczne” – mówi nam Piotr Bocheński, pełnomocnik KWW ‚Nasz Powiat’.

Oficjalnie listę komitetów, które wezmą udział w wyborach 16 czerwca poznamy w czwartek rano. Z kolei do 23 maja komitety muszą zarejestrować listy kandydatów.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *