REKLAMA

Poseł Gosek: Wykluczam Dariusza Banasika z funkcji w Suwerennej Polsce

Podczas sesji Rady Powiatu Koneckiego wybrano nowy zarząd ze starostą Grzegorzem Piecem na czele. Jego członkiem został zaś dotychczas związany z Suwerenną Polską Dariusz Banasik. Jak się okazuje jego głosowania za nowym zarządem były wbrew linii partyjnej. Z uwagi na te decyzje poseł Mariusz Gosek, który pełni funkcję prezesa wojewódzkich struktur SP wykluczył Banasika z pełnienia funkcji w tej partii. Poniżej znajdziecie oświadczenie Goska w niezmienionej formie.

REKLAMA

OŚWIADCZENIE!
Koalicja PiS, Lewicy i KO, w powiecie koneckim, w opinii Prawa i Sprawiedliwości oraz Suwerennej Polski, stoi wbrew programowi wyborczemu obozu Zjednoczonej Prawicy, z którym szliśmy po zwycięstwo wyborcze 7.04.2024r.
Solidaryzując się ze stanowiskiem Poseł Anny Krupki – Prezes Świętokrzyskiej Organizacji Prawo i Sprawiedliwość, jako Prezes Świętokrzyskiej Organizacji Suwerenna Polska, podjąłem decyzję o odwołaniu Pana Dariusza Banasika, z dotychczas zajmowanych funkcji Wiceprezesa Zarządu Regionalnego Suwerennej Polski oraz Pełnomocnika Zarządu Powiatu Koneckiego Suwerennej Polski.
Jako środowisko Zjednoczonej Prawicy, uznaliśmy wspólnie z Panią Poseł Anną Krupką, że program obozu patriotycznego „dobrej zmiany”, mógł być realizowany wyłącznie ze środowiskiem politycznym „Ziemia Konecka” – Burmistrza Końskich Pana Krzysztofa Obratańskiego.
Kolega Dariusz Banasik miał inną ocenę sytuacji, do której oceny miał oczywiste prawo, jako osoba pełniąca wolny mandat radnego, dlatego jako Prezes środowiska Suwerennej Polski, zdecydowałem o wykluczeniu Pana Dariusza Banasika od pełnionych funkcji politycznych w Suwerennej Polsce, tak żeby Pan Dariusz Banasik mógł realizować swoje ambicje polityczne, już poza ugrupowaniem Suwerenna Polska.
Z poważaniem
Mariusz Gosek
Prezes Świętokrzyskich struktur Suwerenna Polska

REKLAMA
REKLAMA

8 thoughts on “Poseł Gosek: Wykluczam Dariusza Banasika z funkcji w Suwerennej Polsce

 1. z polnej pisze:

  HAHAHA….to się nazywa korupcja polityczna.Kałuża na Ślasku wam w zjednoczonej prawicy pasował jak podkupiliście go z PO ??!!.OBŁUDNY JESTES PAN PANIE GOSEK.

 2. Mefisto pisze:

  Gosek nie dbał o konkubinę i odpadła. W związku decyduje rozum, a tego zabrakło.

 3. Piotr Krajewski pisze:

  Popis Goska – wykluczenie bo nie po linii partyjnej w powiecie….musimy znaleźć sposób na rozliczanie Goska z mandatu posła ze świętokrzyskiego. Mandat uzyskał tylko dzięki naszemu powiatowi tylko 5309 głosów 95% z naszego powiatu. P.S, Poseł za 5 sty głosów…..

 4. Realista pisze:

  Dla tych co nie wiedzą to że partia polityczna ma strukturę shierarhizowaną tak jak służby mundurowe czy im się podoba czy nie muszą wykonywać polecenia przełożonych niezależnie czy lubia czy nie lubia przelozonych a jak się z poleceniami nie zgadzaja to tak to wyglada

 5. Bolo pisze:

  A ty realista komu teczkę nosisz lub robisz loda?

 6. Bolu pisze:

  Myślę że Pan Banasik jest na tyle elastyczny że może realizować swoją misję w każdej partii, byle za uczciwym wynagrodzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *