REKLAMA

Poseł Mariusz Gosek poddaje się kwarantannie. Miał kontakt z ministrem Wosiem

W poniedziałek wieczorem Minister Środowiska Michał Woś zakomunikował, że wynik jego badań na koronawirusa jest pozytywny. Jak się okazało związany z Konecczyzną poseł Mariusz Gosek miał w ostatnich dniach styczność z ministrem i teraz musi poddać się kwarantannie. Gosek jutro ma mieć wykonane badania. 

REKLAMA

„Niestety ja sam muszę zostać poddany kwarantannie. Miałem kontakt z ministrami w swoich działaniach, które pełniłem w ramach sprawowanego mandatu posła RP. Z moim serdecznym przyjacielem Michałem Wosiem – Ministrem Środowiska także. Michał to niezwykle sprawny polityk, empatyczny, reagujący na kierowane prośby funkcjonariusz publiczny. Robiliśmy wszystko żeby wpisać się w sprawnie działające Państwo Polskie. Będę poddany kwarantannie. Przepraszam tych z Państwa, których zawiodłem. Zrobię test. Prosimy wszyscy, ja,  minister Michał Woś i Ci, których mógł dotknąć koronawirus o modlitwę. Niech Bóg będzie z Nami” – poinformował za pośrednictwem Facebooka poseł Mariusz Gosek.

REKLAMA

Jak udało nam się ustalić parlamentarzysta jutro ma przejść test na koronawirusa. O jego wyniku z pewnością Państwa poinformujemy – to bardzo istotne dla regionu, ponieważ poseł bardzo często przebywa w powiecie koneckim. W ostatnich dniach poseł Gosek pracował między innymi nad szybkim sprowadzeniem młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie, która przebywa w ramach programu Erasmus na Krecie w Grecji.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *