REKLAMA

Potrącenie czy nieszczęśliwy wypadek? Seniorka z Końskich w szpitalu

W środę w Końskich przy ul. Krakowskiej doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego seniorka trafiła do szpitala. Wciąż jednak nie jest do końca jasne, co się tam wydarzyło, gdyż wersje uczestników są rozbieżne. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

– „Dzisiaj dyżurny jednostki dostał informację dotyczącą zdarzenia drogowego na ulicy Krakowskiej. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 77-latka, przeprowadzając rower w miejscu dozwolonym, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn upadła na jezdnię. W stanie nie zagrażającym życiu trafiła do szpitala w Końskich. Wciąż ustalamy okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu w czynnościach udział brał technik kryminalistyczny. Kierowca pojazdu ciężarowego został przebadany na zawartość alkoholu we krwi. Badanie wykazało, że był trzeźwy” – relacjonuje p. o. oficera prasowego KPP Końskie sierż. Krzysztof Bernat.

REKLAMA

Poszkodowana twierdzi, że została potrącona przez biały pojazd ciężarowy marki MAN, który w tym czasie znajdował się na jezdni. Policja pracuje nad tym, aby ustalić, czy auto brało udział w zdarzeniu, czy jednak był to nieszczęśliwy wypadek w związku z przeprowadzaniem roweru przez ulicę i przewróceniem się 77-latki na ziemię. Udało nam się ustalić, że kobieta złamała rękę. Uszkodzenia roweru też raczej nie wskazują na to by kobieta miała się sama wywrócić.

Poszkodowana strona twierdzi także, że na ciężarówce widać uszkodzone w wyniku zderzenia plastiki:

Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia, którzy mogli zaobserwować sytuację mającą miejsce w środę 15 maja w godzinach przedpołudniowych w Końskich na ulicy Krakowskiej, w pobliżu stacji paliw Rondo. Należy zgłaszać się na Komendę Powiatową Policji w Końskich lub dzwonić pod numer 47 804 72 00.

REKLAMA

One thought on “Potrącenie czy nieszczęśliwy wypadek? Seniorka z Końskich w szpitalu

  1. Bryski pisze:

    Zdarzenie miało miejsce tuż przed godziną 10 rano , nie jak jest wskazane w artykule „w godzinach popołudniowych” chyba że źle rozumiem słowo popołudniowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *