REKLAMA

Poważny wypadek w Skórnicach. Są ciężko ranni [zdjęcia]

Około godziny 2 w nocy z czwartku na piątek na drodze krajowej 42 w Skórnicach w gminie Fałków doszło do poważnego wypadku. Renault clio uderzyło w drzewo, samochód został kompletnie zniszczony, a trzy osoby trafiły do szpitali. Jak udało nam się dowiedzieć dwie z nich odniosły bardzo poważne obrażenia. 

REKLAMA

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscowości Skórnice na drodze krajowej 42 21-letni kierujący pojazdem renault jadąc od miejscowości Czermno w kierunku miejscowości Fałków z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo” – relacjonuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

W pojeździe znajdowały się jeszcze dwie pasażerki: 49-latka i 24-latka. Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitali: we Włoszczowie oraz w Końskich. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że 24-letnia kobieta jest w stanie bardzo ciężkim, 49-latka w stanie poważnym. Natomiast młody kierowca doznał obrażeń, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeżeli tylko otrzymamy nowe informacje z pewnością je Państwu przekażemy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radoszycach. Na ten moment na miejscu nie ma już utrudnień.

Zdjęcia (OSP Ruda Maleniecka):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *