REKLAMA

Przedszkolaki z szóstki artystycznie pożegnały zdalne nauczanie [wideo]

Zdalne nauczanie w grupie „Pszczółki” w Przedszkolu nr 6 w Końskich zakończyło się sukcesem. Przedsięwzięcie było niełatwe, jednak nauczycielka Agnieszka Stolarczyk oraz dzieci wraz z rodzicami sprostali postawionemu przez pandemię zadaniu. Dzieci tę formę nauczania pożegnały artystycznie, a efekty możecie zobaczyć w poniższym wideo. 

REKLAMA

„Dzieci wykazały duże zaangażowanie w pracę zdalną, dzielnie wykonując powierzone zadania. Podziw należy się także rodzicom, którzy za pośrednictwem maili odbierali wytyczne, co do dalszej nauki” – mówi nam Agnieszka Stolarczyk, wychowawca grupy „Pszczółki”.

Podczas nauczania w czasach pandemii nie zabrakło nawet przedstawień, np. na Dzień Mamy i Taty, Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, kiedy to dzieci uczyły się wierszyków, a później za pośrednictwem nagrań, krótkie filmiki zostały łączone w całość przez nauczycielkę i powstało „pełnometrażowe” przedstawienie. Nie zabrakło zabaw muzyczno – ruchowych, które za pośrednictwem nagrań były przesyłane do dzieci.

REKLAMA

Grupa „Pszczółki” pokazuje, że edukacja zdalna może być efektywna, jednak na pewno nie jest to to samo, co spotkanie się w przedszkolu, a to nastąpi już we wrześniu. Przedstawiony wakacyjny filmik jest pożegnaniem przedszkola w tym roku szkolnym, a także daje obraz, jak wyglądało zdalne nauczanie w przedszkolnej grupie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *