REKLAMA

Przyjedź na piknik dla Bruna w Kozowie! Do wygrania podniebne loty

W niedzielę 23 października o godzinie 14:00 przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozowie odbędzie się charytatywny piknik dla Bruna. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji zarówno dla tych co chodzą z głową w chmurach (będzie możliwość choćby odbycia lotu helikopterem), jak i tych co zawsze twardo stąpają po ziemi. Wszystko to z myślą o zbiórce pieniędzy. Zapraszamy wszystkich!

REKLAMA

Podczas pikniku największą podniebną atrakcją będzie możliwość wylicytowania lotu jednym z dwóch helikopterów lub motolotnią od Marcina Bernata – Loty Paralotnią Kielce (jeśli pogoda pozwoli usługa będzie wykonana w dniu imprezy, ewentualnie można odebrać voucher ważny rok). Obecna będzie również Czarna Flota, która zaprasza chętnych do robienia sobie zdjęć na motocyklach. Ponadto przygotowano: przejazd wozem strażackim, loterię, licytację z cennymi nagrodami – m.in. rękodzieła lokalnej społeczności i karnetów na rozmaite usługi, pokazy kickboxingu i akrobatyki.

REKLAMA

Dla głodnych przewidziano różnorodny wachlarz kulinarny, a czas umilać będą występami dzieci z Przedszkola w Smykowie. Imprezę poprowadzi nieoceniony DJ Gass – Sebastian Bednarz. Cały dochód ze zbiórki podczas festynu zostanie przekazany na leczenie dwuletniego Bruno Słowińskiego z Końskich (wpłaty internetowe możliwe są TUTAJ). 

O moc atrakcji zadbają: Stowarzyszenie ImperActive, Koło Gospodyń W Kozowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Kozowie, Przedszkole w Smykowie, Balans – radość, uśmiech, zdrowie, Sebastian Bednarz. DJ Gass, Czarna Flota Free Group Końskie, Szkoła Podstawowa w Królewcu, KGW Miedzierzanki, KGW Przyłogi, KGW Smyków, KGW Królewiec, KGW Stanowiska, KGW Salata, Sołectwo Mościska Małe.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *