REKLAMA

Pytanie na śniadanie zawita do Końskich

19. września w naszym mieście będzie miała promocja Wschodniego Szlaku Rowerowego GreenVelo. Z tej okazji w Końskich odbędzie się piknik rowerowy, a także przyjedzie do nas redakcja popularnego programu tv Pytanie na Śniadanie.

REKLAMA

 

pytanie na śniadanie

[fot. pytanienasniadanie.tvp.pl]

O szczegółach tego wydarzenia poinformujemy wkrótce w materiale wideo.

REKLAMA

Piknik połączony będzie z rajdem rowerowym do którego już można zgłaszać swoje uczestnictwo w koneckim biurze PTTK-u. Trasa rajdu przebiegać będzie z Końskich (okolice Zespołu Pałacowego – gdzie też od samego rana odbywać będzie się piknik) przez Niebo i Piekło do Sielpi. W naszej miejscowości wypoczynkowej odbędzie się krótki briefing prasowy promujący szlak GreenVelo, a także zostanie zaprezentowane zupełnie nowe Miejsce Obsługi Rowerzystów. W MORze znajdą się stojaki na rowery, wiata by móc odpocząć np. podczas deszczu, a także podstawowe narzędzia służące choćby do napompowania kół. Następnie uczestnicy udadzą się w drogę powrotną już właściwym szlakiem GreenVelo, czyli od Sielpi przez okoliczne miejscowości, ulicę Leśną i Południową w Końskich i Aleję Dębów Katyńskich, by na koniec znów znaleźć się w okolicach Zespołu Pałacowego w Parku Miejskim.

Podczas pikniku zaplanowano liczne konkursy i pokazy. W Końskich pojawi się między innymi Krystian Herba znany z programów typu talent show, gdzie prezentował pokazy akrobatyki rowerowej. Poza tym zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy, w którym do wygrania będzie wysokiej klasy rower. W całości wydarzenia ma uczestniczyć ekipa programu Pytanie na Śniadanie, która stworzy reportaż z tego święta cyklistów. Najprawdopodobniej zostanie on zaprezentowany na antenach Telewizji Polskiej z odtworzenia.

green velo

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *