REKLAMA

Radoszyce: Pomóż wybudować nowoczesny plac zabaw!

Radoszyce to jedyna w powiecie koneckim lokalizacja, przy której ma szansę powstać nowoczesny plac zabaw w ramach konkursu „Podwórko Nivea 2021”. Do tego potrzeba jednak Waszych głosów – możecie je oddać TUTAJ.

REKLAMA

Fot. konecki.powiat.pl.

Swój udział i planowane miejsca lokalizacji do konkursu mogły zgłaszać samorządy, placówki edukacyjne, instytucje kultury i inne zajmujące się propagowaniem sportu i rekreacji. Z naszego regionu jedynie gmina Radoszyce wystartowała w przedsięwzięciu, a teraz wszystko już jest w Waszych rękach. Jako miejsce na ten nowoczesny plac zabaw samorząd wskazuje działkę przy ulicy Częstochowskiej. Jest duża szansa, by dzieci mogły korzystać z tej propozycji oferującej im ciekawą i bezpieczną rekreację z walorami edukacyjnymi.

Zarząd Powiatu Koneckiego również popiera akcję oraz apeluje do mieszkańców o oddawanie głosów. By tego dokonać należy wejść TUTAJ oraz po zarejestrowaniu bądź zalogowaniu się na stronie kliknąć przycisk „GŁOSUJ”. Obecnie lokalizację wskazaną przez gminę Radoszyce poparło 76 osób (stan na 1 lipca 2021 roku).

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *