REKLAMA

Rodzina dziękowała za pomoc w odnalezieniu zaginionego

Na początku tygodnia zaginął pan Zdzisław z Rogowa. 78-letniego mężczyzny przez blisko dwie doby szukały dziesiątki osób, w tym druhowie działający w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej na terenie gminy Końskie. To strażacy z OSP Bedlenko odnaleźli staruszka wspólnie z policjantami, a teraz za ten czyn dziękowali im przedstawiciele rodziny poszukiwanego.

REKLAMA

Rodzina poprosiła o zorganizowanie spotkania z przedstawicielami jednostek OSP samorządowców z gminy Końskie. W piątek doszło do spotkania, w którym udział wzięli straży z jednostek OSP:  Bedlenko (to właśnie druhowie z tej miejscowości znaleźli zaginionego), Modliszewice, Końskie i Wąsosz.

REKLAMA

Rodzina zaginionego wdzięczna jest także policjantom oraz wszystkim innym służbom oraz osobom, które przyczyniły się do odnalezienia mężczyzny.

Na miejscu obecni byli także sołtys Rogowa Marek Kozerawski, sołtys Nieświnia Agnieszka Kamoda, burmistrz Krzysztof Obratański  i najbliższa rodzina zaginionego 78-latka. Nie zabrakło dzielenia się wrażeniami z poszukiwań, ale przede wszystkim słów podziękowania dla druhów za ich ciężką i wytrwałą pracę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich służb biorących udział w poszukiwaniach akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem.

Wiemy, że obecnie życiu pana Zdzisława nie zagraża niebezpieczeństwo. Przypomnijmy, że niemal dwie doby przebywał on poza domem, odnaleziony został w stanie hipotermii.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Rodzina dziękowała za pomoc w odnalezieniu zaginionego

  1. zzz pisze:

    na większości zdjęć jest pan burmistrz on też szukał zaginionego a gdzie strażacy bo ich nie widać, czyjeś zasługi łatwo sobie przypisać zdjęć jest 38 a włodarz na 24 zdjęciach o co tu chdzi bo nie wiem

  2. luba pisze:

    Może śmigłowcem latał ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *