REKLAMA

Ryszard Kusak wiceburmistrzem Stąporkowa

Podczas I sesji, która zainaugurowała kadencję 2024-2029 w gminie Stąporków nie tylko zaprzysiężony został nowy burmistrz Jarosław Młodawski, ale i poznaliśmy nazwisko jego zastępcy. Będzie nim doświadczony samorządowiec Ryszard Kusak.

REKLAMA

Foto: archiwum prywatne Ryszarda Kusaka

Kusak to mieszkaniec powiatu kieleckiego, ale zawodowo był już związany ze Stąporkowem. Podczas kadencji burmistrza Wojny pełnił on funkcję sekretarza. Ukończył prawo na Uniwersytecie Łódzkim. Pracował też jako zastępca wójta w gminie Kije, kontroler w Regionalnej Izbie Obrachunkowej oraz kierownik w Centrum Usług Wspólnych w Nowinach. Swoim doświadczeniem ma wspomagać debiutującego jako samorządowiec Jarosława Młodawskiego.

REKLAMA
REKLAMA

3 thoughts on “Ryszard Kusak wiceburmistrzem Stąporkowa

  1. Rozsądek pisze:

    Myślę,że to bardzo trafna decyzja nowego Burmistrza.Pan Kusak zna dobrze naszą gminę i mentalność jej mieszkańców. Szkoda,że przed laty jako Sekretarz MiG Stąporków nie mógł kontynuować swojej pracy – być może aktualnie bylibyśmy w zupełnie innej lepszej rzeczywistosci. Z opisu wynika,że przez minione lata zdobył kolejne doświadczenia i awanse,które z pewnością wpłyną na jakość samorządowej pracy, niezbędnej w naszym mieście i gminie. Gratulacje Panie Ryszardzie i cóż -do pracy!- w duecie z p.Mlodawskim.

  2. Witam Panie Ryszardzie ponownie w gminie Stąporków, mam nadzieję razem z Burmistrzem wyciągniecie naszą gminę na powierzchnie. Pi

  3. Paweł Gręda pisze:

    Świetny fachowiec, zawsze merytorycznie przygotowany. Podzielam zdanie, że szkoda iż nie mógł pracować dla naszej gminy, wielka szkoda. Mam nadzieję, że teraz zagości na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *