REKLAMA

Senior Wigor w Pilczycy pękał w szwach podczas Dnia Kobiet [wideo, zdjęcia]

Ogromnym zainteresowaniem pań z gminy Słupia (Konecka) cieszył się gminny Dzień Kobiet zorganizowany w ośrodku Senior Wigor w Pilczycy. W świetnej zabawie wzięło udział około stu kobiet!

REKLAMA

„Senior Wigor ruszył w grudniu 2015 roku, w ubiegłym roku też już tu był Dzień Kobiet. Wtedy może mieliśmy trochę mniej gości, a już w tym roku widzę, że to święto kobiet cieszy się większym zainteresowaniem.” – powiedział nam Robert Wielgopolan, wójt Słupi.

Panie zgromadziły się we wspominanym budynku w środę od godziny 10.00. Na stołach czekały na nie przepyszne smakołyki, a na scenie mogły oglądać młodych artystów. Najpierw zawładnęła nią ekipa z gminnego Gimnazjum. Uczniowie przedstawili program pełen humoru, ironii, słowa mówionego, ale nie zabrakło też muzyki, konkursów dla widzów oraz tańca.

REKLAMA

W trakcie widowiska najważniejsze tego dnia, czyli wszystkie przybyłe kobiety były obsługiwane przez mężczyzn pracujących w Urzędzie Gminy. Raz co raz donoszone więc im były nowe smakołyki oraz ciepłe napoje. Oczywiście podczas tego wydarzenia wszystkim przybyłym paniom, a za naszym pośrednictwem także wszystkim paniom z naszego powiatu życzenia złożył wójt Wielgopolan, organizator środowej imprezy. –„Wszystkim paniom życzyliśmy tradycyjnie. To są tradycyjne życzenia: zdrowie, szczęście, uśmiech na co dzień. To są najważniejsze życzenia i niech one się spełniają nie tylko dziś, ale i w trakcie całego roku. Bardzo serdecznie wszystkim składam te życzenia tradycyjne, ale też spełnienia marzeń, trochę spokoju więcej i wszystkiego, wszystkiego najlepszego co dla Pań jest najważniejsze, co tam sobie wymarzyły.” – mówił nam wójt Słupi (Koneckiej).

Zarządca gminy oprócz życzeń wszystkim paniom wręczył także kwiaty. Natomiast na scenie w drugiej części dnia zaczęli pojawiać się liczni wokaliści. To w związku ze zorganizowaniem tego dnia gminnych eliminacji do konkursu „Wygraj Szansę”. Zaprezentowało się dokładnie 13 osób w wieku od 7 do 14 lat.

O tym kto wygra eliminacje i zaśpiewa w maju na finale wojewódzkim zdecydowało wspólnie jury w składzie Elwira Sibiga, Emil Karpiński, Piotr Zaborowski oraz Piotr Radziwon wraz z oglądającymi występy paniami w stosunku głosów 50 % do 50 %. Ostatecznie zwycięzcą uznano Klaudię Stemplowską ze Szkoły Podstawowej w Wólce.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *