REKLAMA

Seniorzy chłoną wiedzę! [wideo, zdjęcia]

Pierwsze zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Końskich wystartowały. W środę seniorzy uczestniczyli w wykładzie na temat zdrowego odżywiania. 

REKLAMA

Po frekwencji od razu widać, że w naszym starzejącym się mieście było zapotrzebowanie na tego typu inicjatywę. W  środowy wieczór w koneckim Domu Kultury zjawiły się prawdziwe tłumy, bo aż 117 osób, by wysłuchać wykładu prowadzonego przez dietetyka, Milenę Ogińską.

Równie ważna jak frekwencja była aktywność w trakcie zajęć. Starsze panie i panowie z ogromną ciekawością wypytywali specjalistkę o to co jeść wolno, a czego już w ich wieku raczej nie wypada. Po wykładzie można było zapisywać się na zajęcia. W najbliższym czasie z pewnością ruszą kursy: komputerowy i z angielskiego. Wkrótce wystartuje też aerobik. Wszyscy zainteresowani dołączeniem do Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogą kontaktować się bezpośrednio z jedną z jego inicjatorek, p. Teresą Dunajską – numer kom. 663 380 708.

REKLAMA

Kolejny wykład zaplanowano na 18. listopada o godzinie 17.00, a będzie on dotyczył ogrodu i sposobów na jego urządzenie. Poprowadzi go profesjonalny projektant tego typu powierzchni.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *