REKLAMA

Ostatni dzień akcji „Znicz 2015”

Od piątku w województwie świętokrzyskim trwa policyjna akcja ,,Znicz 2015’’. Dziś trwa jeszcze wzmożony ruch na drogach związany z powrotami do domów.

REKLAMA

Od rozpoczęcia akcji ,, Znicz 2015’’ na drogach powiatu koneckiego nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, doszło jedynie do 4 niegroźnych w skutkach kolizji.

Kierowanie ruchem przez policję we Wszystkich Świętych 1

REKLAMA

„Policjanci ujawnili 3 kierujących po alkoholu, oraz zatrzymali 1 prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Nadal apelujemy do kierowców aby po mimo sprzyjających warunków atmosferycznych nie lekceważyli przepisów ruchu drogowego, by zwracali szczególną uwagę na ograniczenia prędkości i wykonywanie manewrów wyprzedzania w miejscach dozwolonych.” – mówi Izabela Supernat, rzecznik prasowy KPP w Końskich.

Mundurowi przestrzegają pieszych aby zwracali uwagę na to jak poruszają się po drogach po zmierzchu, by kierowali się zasadą ,, widzieć i być widocznym’’.

Dzisiaj ostatni dzień akcji ,,Znicz 2015’’. Policjanci pełniący służbę w rejonach cmentarzy i na trasach naszego regionu nieustannie będą kontrolować stan bezpieczeństwa na drogach. Mundurowi zwrócą szczególną uwagę na zachowania kierowców i stanowczo reagować na nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego,  ignorujących w sposób rażący zasady bezpieczeństwa.

Źródło: KPP Końskie/KWP

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *