REKLAMA

Służby z Końskich i Kielc uratowały potencjalnego samobójcę

Policjanci z Końskich oraz z Kielc uratowali 28-letniego potencjalnego samobójcę. Mężczyzna postanowił targnąć się na swoje życie, o czym poinformował w liście pożegnalnym swoją krewną. Nieprzytomnego już desperata odnaleźli we wtorkowe popołudnie stróże prawa z Komisariatu Policji IV w Kielcach.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Dramatyczne wezwanie odebrał we wtorek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Mieszkanka gminy Radoszyce informowała, że właśnie otrzymała list pożegnalny od swojego krewnego, w którym poinformował on o zamiarze odebrania sobie życia. Koneccy policjanci w pierwszych czynnościach ustalili, że 28-latek najprawdopodobniej wynajmuje jedno z mieszkań na osiedlu Barwinek i skontaktowali się z dyżurnym komisariatu z ulicy Śniadeckich w Kielcach, który niezwłocznie podjął czynności.

Kieleccy policjanci podjęli próbę skontaktowania się z desperatem, jednak nieskuteczną. Na parkingu nie ujawnili także pojazdu należącego do 28-latka. Mundurowi z Komisariatu Policji IV w Kielcach nie odpuścili i dostali się do mieszkania, które mógł wynajmować mężczyzna. Gdy weszli do środka odnaleźli desperata, który najprawdopodobniej połknął znaczne ilości medykamentów i nie było już z nim kontaktu. Nieprzytomnego mężczyznę załoga pogotowia zabrała do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy. 28-latek po kilku godzinach odzyskał świadomość.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *