REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Niekłaniu w gminie Stąporków

Dzisiaj w miejscowości Niekłań Mały w gminie Stąporków doszło do potrącenia rowerzystki przez pojazd ciężarowy. Niestety, w wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

REKLAMA

fot. Konecka Policja

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu ulicy Dworek z ulicą Hubala w miejscowości Niekłań Mały 61-letnia kobieta jadąca rowerem od Nadziejowa ulicą Dworek nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu z prawej strony pojazdowi ciężarowemu z drewnem, którym kierował 43-latek” – informuje podkomisarz Sylwia Sobczyńska, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

W wyniku zdarzenia rowerzystka poniosła śmierć na miejscu.

REKLAMA
REKLAMA

5 thoughts on “Śmiertelny wypadek w Niekłaniu w gminie Stąporków

  1. Rowerzyści myślą że są nieśmiertelni i są najważniejsi na drodze, przecież ciężarowy nie zatrzyma się w miejscu współczuję rodzinie ale szczególnie kierowcy jaka trauma musi być dla niego teraz,takie same zdarzenie miałem na Przyłogi dziadek jechał przede mną nawet nie za sygnalizował że ma skręcić mógł rękę wystawić, zacząłem go omijać a on bach w lewo skręcił ledwo wyhamowałem jechałem około 50km tam jest jest znak ustąp pierwszeństwa, jeszcze zwalniałem mam nagrane na wideorejestratorze,całe zajście.

  2. Bolo – to nie była rowerzystka, tylko kobieta na rowerze, która raczej była na bakier z jakimikolwiek przepisami drogowymi. Nie sprowadzaj tego wypadku do mianownika ROWERZYSTÓW, którzy korzystają z rowerów w celach rekreacyjno-sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *