REKLAMA

Smyków: Dofinansowania do wymiany pieców i na termomodernizację

Wójt gminy Smyków Jarosław Pawelec podpisał porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w sprawie realizacji programu „Czyste powietrze”. Mieszkańcy będą mieli możliwość otrzymania dotacji na wymianę pieców, czy ocieplenie budynków. Szczegóły w Urzędzie oraz telefonicznie 41 373 91 84. 

REKLAMA

Program „Czyste Powietrze” zakłada możliwość otrzymania przez mieszkańców gminy Smyków dotacji na ocieplenie budynków czy wymianę pieców. Zainteresowane osoby mogą uzyskać potrzebne informacje w punkcie konsultacyjno-informacyjnym programu, mieszczącym się w Urzędzie Gminy w Smykowie (Smyków nr 91), I piętro, pokój nr 8, telefon: 41 373 91 84. Punkt działa codziennie w godzinach od 13:00 do 15:00.

Termomodernizacja budynków oraz wymiana nieefektywnego źródła ciepła to przedsięwzięcia, na które program umożliwia uzyskanie dofinansowania. W związku z realizacją programu „Czyste Powietrze”, w Urzędzie Gminy Smyków powstał punkt konsultacyjno-informacyjny.

REKLAMA


Mieszkańcom gminy w udzielaniu niezbędnych informacji oraz wypełnianiu wniosków pomogą wyznaczeni pracownicy Urzędu. Dzięki temu wymagane dokumenty i formalności związane z dofinansowaniem będzie można załatwić bezpośrednio na miejscu.

Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze” 
Urząd Gminy w Smykowie, Smyków nr 91
tel. 41 373 91 84
godziny pracy punktu: od poniedziałku do piątku 13:00 – 15:00 

materiał promocyjny 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *