REKLAMA

Spacer protestu o 18 w Stąporkowie? Kobiety chcą sprzeciwić się wyrokowi Trybunału

Do naszej redakcji docierają sygnały z różnych stron jakoby o godzinie 18:00 pod wielkim grzejnikiem w Stąporkowie miało pojawić się wiele osób by odbyć spontaniczny spacer. Osoby te mogą mieć przy sobie transparenty i plakaty sprzeciwiające się wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził, że aborcje wadliwych płodów są sprzeczne z Konstytucją RP. 

REKLAMA

Przypomnijmy, że Wyrok Trybunału dotyczący zakazu aborcji płodów z wadami zapadł w czwartek, a w całym kraju rozpoczęły się masowe protesty przybierające formę spontanicznych spacerów (to z uwagi na obowiązujący stan epidemii). Oburzenie obserwowaliśmy także w internecie, również tym lokalnym (o tym pisaliśmy TUTAJ).

REKLAMA

Prawdopodobnie spacerowicze spotkają się pod wielkim grzejnikiem w centrum Stąporkowa, po czym udadzą się na przechadzkę ulicami miasta.

„Będziemy spacerować, żeby sprzeciwić się przyjęciu zakazu aborcji eugenicznej. Prawdopodobnie pojawią się też osoby, które będą sprzeciwiać się polityce Prawa i Sprawiedliwości” – mówi nam jedna z kobiet, która deklaruje swój udział w spacerze.

Jeżeli tylko spacer o godzinie 18:00 w Stąporkowie dojdzie do skutku to z pewnością jeszcze dziś wieczorem znajdziecie Państwo u nas z niego relację, a podczas całego jego trwania na naszym fanpage na Facebooku – TUTAJ – odbywać się będzie transmisja na żywo.

REKLAMA

4 thoughts on “Spacer protestu o 18 w Stąporkowie? Kobiety chcą sprzeciwić się wyrokowi Trybunału

  1. ” że nie będą z nich podatków tego robić” ????????

    Rozumiem ze google źle przetłumaczył z rosyjskiego?
    No chyba ze taki jest poziom wiedzy na temat podatków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *