REKLAMA

Spektakl teatralny młodych aktorów już jutro w Gowarczowie

Dyrektor Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie Elwira Sibiga zaprasza miłośników teatru na spektakl autorski „Teatru Niewielkiego Poezji Własnej” z Suszca już jutro na godzinę 16:00 do sali kameralnej CKiAL.

REKLAMA

„Teatr Niewielki Poezji Własnej” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu zaprasza na spektakl „Podróż do wnętrza nas samych czyli po drugiej stronie okna”. Spektakl stworzony został z utworów poetyckich napisanych przez samych wykonawców – aktorów: Alicję Dzidę, Miłosza Bogacza, Samuela Łucjana i Oskara Frydeckiego – licealistów i ósmoklasistów. Spektakl to bardzo intymna, szczera rozmowa ze samym sobą o problemach młodych ludzi. Może być on zaskoczeniem dla dorosłych.

REKLAMA

To ważny przekaz młodych , wrażliwych, utalentowanych osób. Porusza on tematykę relacji z rzeczywistością, innymi osobami, mówi o miłości, przyjaźni, obecności Boga w życiu młodych ludzi, a także o uzależnieniach, co ma wydźwięk profilaktyczny. Miedzy kolejnymi recytacjami zwracającymi się do widzów pojawiają się trzy plastyczne wizje symbolicznie opatrzone jedynie muzyką. Sceny robią wrażenie i zmuszają do refleksji.

Spektakl jest kreacją zbiorową poprzedzoną kilkuminutowym filmem z powstawania dzieła. Muzykę skomponował Jacek Kowalski Krawczyk. Po przedstawieniu możliwa i wręcz oczekiwana jest rozmowa z aktorami.

Na sztukę wstęp wolny. Po spektaklu odbędą się warsztaty aktorskie skierowane do młodzieży z terenu gminy Gowarczów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *