REKLAMA

Spokojna sesja Rady Powiatu Koneckiego. Zmieniono nazwy szkół [wideo, zdjęcia]

W miniony piątek o godzinie 12:30 w Starostwie Powiatowym w Końskich odbyła się X sesja Rady Powiatu Koneckiego. Radni przegłosowali m. in. zmianę nazw szkół ponadgimnazjalnych.

REKLAMA

 

Na sesji rozpatrzono projekty uchwał Rady Powiatu w sprawach takich jak: uchwalenie „Rocznego programu współpracy Powiatu Koneckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020” czy wybór biegłego rewidenta do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego za 2019 rok oraz 2020 rok w Zespole Opieki Zdrowotnej w Końskich.

REKLAMA

Najważniejszymi punktami sesji były zmiany nazw szkół ponadgimnazjalnych na ponadpodstawowe. Zmienione zostały nazwy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich, ZSP nr 2, ZSP nr 3 oraz ZSP im. Stanisława Staszica w Stąporkowie. Są to już zespoły szkół ponadpodstawowych.

Ostatnimi punktami posiedzenia były zmiany uchwały w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Koneckiego na lata 2019-2026 oraz zmiany w budżecie Powiatu Koneckiego na 2019 rok.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *