REKLAMA

Relacja wideo: Stacja Circle K w Końskich już otwarta!

Punktualnie o godzinie 12:00 w piątek 12 kwietnia 2019 roku przecięto wstęgę w drzwiach nowej w Końskich stacji Circle K. Dzięki spółce Geert Oil ta globalna marka zagościła w Końskich. W piątek i sobotę na klientów czekają niespodzianki – między innymi zniżki na paliwo, kawę, hot-dogi i komplety gadżetów. 

REKLAMA

„W tej chwili w całej Polsce poszukujemy takich lokalizacji, w których nie posiadamy jeszcze stacji i Końskie jest jedną z takich miejscowości. Tutaj dzięki pracy kierownika regionalnego udało się skontaktować z właścicielami stacji, którą dzisiaj mieliśmy przyjemność otwierać i pozyskać do naszej sieci. Firma jest o zasięgu globalnym, posiada 15 tysięcy punktów na całym świecie. Jest bardzo silna w Ameryce Północnej, Stanach Zjednoczonych, czy w Kanadzie skąd wywodzi się marka Circle K” – opowiada Mirosław Caputa, dyrektor ds. do rozwoju stacji franczyzowych Circle K w Polsce.

REKLAMA

W całym kraju stacji Circle K na obecną chwilę jest ponad 350, ale z każdym miesiącem przybywają kolejne. Marka wśród klientów znana jest z kilku kluczowych propozycji –„Przede wszystkim wysokiej jakości paliwa, wysokiej jakości pyszną, świetną kawę, doskonałe hot-dogi, które znane były jeszcze kiedy byliśmy marką Statoil oraz z programu lojalnościowego, który daje wiele korzyści dla tych którzy odwiedzają nasze stacje w całej Polsce” – tłumaczy Mirosław Caputa.

Podczas piątkowej uroczystości przybyłych na stację przywitali właściciele z firmy Geert Oil. Następnie obiekt poświęcił proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Końskich ks. Tomasz Janicki.

Goście stacji w piątek i sobotę otrzymują komplety gadżetów, mogą też korzystać ze wszystkich wcześniej wspomnianych zniżek. Podczas otwarcia obiektu nie mogło też zabraknąć pysznego i bardzo ładnego tortu.

Nowa stacja znajduje się przy ulicy Piłsudskiego, która jest jednocześnie główną drogą prowadzącą od Końskich do Modliszewic i dalej w kierunku Łodzi. Na stacji zaopatrzymy się we wszystkie rodzaje paliwa o gwarantowanej najwyższej jakości, które posiadają wszelkie atesty. Jest także możliwość zakupienia butli z gazem. Podróżni w ładnym, nowoczesnym budynku stacji, który został wykonany przez firmę REMO-BUD Roberta Kosmala z Końskich będą mogli posilić się hot dogiem, czy wypić kawę z ekspresu. Sklep zaopatrzony został w podstawowe artykuły spożywcze, różnego rodzaju alkohole, prasę. Zakupimy także artykuły motoryzacyjne pierwszej potrzeby jak na przykład żarówki, wycieraczki, gaśnicę samochodową, czy kosmetyki do auta. Warto też od razu zostać członkiem klubu Circle K, wyrobić klubową kartę i korzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji na wszystkich stacjach tej marki.

Od jakiegoś czasu przy stacji funkcjonuje też myjnia bezdotykowa – na monety oraz specjalne kluczyki, które można doładowywać przy kasie.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *