REKLAMA

Strażacy z gminy Stąporków ze wsparciem z Funduszu Sprawiedliwości [zdjęcia]

W ostatnim czasie poseł na sejm RP Mariusz Gosek przekazał strażakom ochotnikom z trzech jednostek z gminy Stąporków sprzęt ratownictwa i ochrony osobistej w ramach wsparcia z Funduszu Sprawiedliwości.

REKLAMA

Jednostki z gminy Stąporków zostały wsparte w ramach realizacji zadania dotyczącego zakupu sprzętu ratownictwa i ochrony osobistej strażaków z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych realizowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

REKLAMA

„Serdecznie dziękuję panu Ministrowi Sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobro za działania podnoszące bezpieczeństwo zarówno mieszkańców gminy Stąporków jak i wszystkich, którzy podróżują drogami w śladzie przez teren gminy. Dziękuję również panu posłowi Mariuszowi Goskowi za skuteczne wspieranie inicjatyw gminy Stąporków” – mówi burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska.

Dzięki projektowi, który współfinansowano z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości sprzęt i wyposażenie przekazano:

1) Dla MOSP w Stąporkowie – 3 komplety ubrań specjalnych oraz 3 pary rękawic strażackich,
2) Dla OSP w Czarnej – 2 komplety ubrań specjalnych oraz 2 pary rękawic strażackich,
3) Dla OSP w Gosaniu – maszt oświetleniowy oraz pilarkę spalinową.

Zdjęcia (Urząd Miasta i Gminy Stąporków):

REKLAMA

One thought on “Strażacy z gminy Stąporków ze wsparciem z Funduszu Sprawiedliwości [zdjęcia]

  1. Fundusz sprawiedliwości ma służyć do innych celów,kto nie wie-proszę wpisać w GOOGLE.Według mnie zakup sprzętu dla strażaków z tego Funduszu jest niezgodny z prawem i jest kolejną formą korupcji politycznej.A gdyby coś,to prokurator Ziobro stwierdzi że minister Ziobro nie złamał prawa.
    ***** ***.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *