REKLAMA

Studio wyborcze tkn24. Piotr Słoka: Musimy zrobić porządek. Koniec bałaganu

W studio wyborczym tkn24 tym razem gościł Piotr Słoka – lider komitetu ‚Ziemia Konecka’, nr 1 na liście w gminie Końskie. Piotr Słoka odniósł się do wielu kontrowersyjnych tematów, a na koniec rozmowy… sparodiował spot wyborczy jednego z kandydatów z konkurencyjnego komitetu. 

REKLAMA

„Musicie zdecydować za jakimi wartościami jesteście. Czy za ‚Bóg, honor i ojczyzna’, czyli tym czym kierowali się nasi dziadkowie, czy za zerami na banknocie. Przy urnie nikt nie będzie Was naciskał, nikogo nie musicie się bać” – apelował do wyborców Słoka.

Nasz gość mówił między innymi o rozłamie w lokalnym Prawie i Sprawiedliwości. Odniósł się także do wydarzeń minionych – do rozwiązania Rady Powiatu Koneckiego. Słoka uważa, że nikt tutaj nie jest bez winy. W wywiadzie usłyszeliśmy także słowa obawy dotyczące koneckiego szpitala.

REKLAMA

REKLAMA

8 thoughts on “Studio wyborcze tkn24. Piotr Słoka: Musimy zrobić porządek. Koniec bałaganu

 1. Ten człowiek zachowuje się w sposób nieodpowiedzialne. Z jednej strony mówi, że zarząd popełnił błąd a z drugiej wybiórczo traktuje prawo. Mówi, że były sprawy do prokuratury a on jest za tym by prać brudy w domu. Ten człowiek nie rozróżnia gdzie jest prywata a gdzie praw.

 2. To jest zwykłe gadanie w cały świat. Wszyscy są dobrzy, ale są źli. Ustawiony, nie potrzebuje, ale kredytu jeszcze nie spłacił.
  Swoją drogą, czy owe „uwłaszczenie zespołów pałacowych” nie miało miejsca za czasów, gdy wiceburmistrzem był kolega z listy K. Jasiński?
  Jednym słowem za dużo tu porównywania się i uważania siebie za wzór.
  A plan? – sie zobaczy.

 3. Jestem za Panem Piotrem. Konkretny i rzeczowy. Takich u nas brakuje i dlatego eliminują ich ze spoleczeństwa bo są zagrozeniem dla obecnych możnowładców. Trzymaj sie Piotrze i nie poddawaj. Żeby te wybory okazały się sie dla ciebie wygranymi.

 4. Na stronie Urzędu Miasta i Gminy znajdują się oświadczenia majątkowe. Pana Słoki też. Nie wpisał w nim kredytu na kampanię wyborczą. Jedyny kredyt jaki wpisał jest na zakup samochodu. Składając oświadczenie podpisuje deklaracje, że jest świadom odpowiedzialności karnej za podanie nieprawdziwych informacji – art.233 KK. Więc albo skłamał w oświadczeniu i nie wpisał kredytu na kampanie wyborczą albo kłamie słuchaczy. https://bip-files.idcom-web.pl/sites/46779/bip_osoby/18431/oswiadczenia/20181213_rm_sloka_p.pdf

 5. Jeżeli ktoś deklaruje uczciwość i prawość, zarzuca innym kłamstwa, to wypadałoby, że oświadczenia – te formalne i te w nomowie były spójne.

 6. Z wypowiedzi Pana Słoki wynika, że gdzie się Pan Słoka pojawi to jakimś cudem jest rozpad i destrukcja – PIS konecki, Rada Powiatu w Końskich. Wszyscy są winni a on jest SUPER. Co się stanie jak wejdzie do parlamentu – trzeba będzie rozwiązać? Mówi że w każdym Komitecie są „dobrzy ludzie” – pewnie jak on? – Pan Leśniczy w furze za ponad 100 baniek za którym chłop na rowerze sunie po lesie żeby se kupke na zimę zrobił i ogrzał w domu za 20 tyś. Ludzie obudźcie się.

 7. A tak w ogóle to jak mężczyzna jadący na rowerze został obrażony przez samo nazwanie go chlopem. Wielki szlachcic sie znalazł tylko ze te podziały minęły bardzo dawno temu ale inteligencja widac nie dorosla albo za bardzo wyrosła ponad nadmuchane ego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *