REKLAMA

Tenisiści w rozmaitym wieku walczyli o puchar Red Bridge Cup [wideo, zdjęcia]

Już trzeci rok z rzędu Koneckie Stowarzyszenie Przyjaciół Tenisa zorganizowało Red Bridge Cup. W sobotę 4 lipca na kortach Klubu Tenisowego Ósemka rozegrano turniej deblowy mężczyzn. 

REKLAMA

Nazwa rozgrywek wzięła się od leżącej nieopodal miejscowości Czerwony Most w gminie Końskie. Już po raz trzeci wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem uczestników. Turniej organizowany jest w kategorii Open, a w sobotę na kortach pojawili się sportowcy w wieku od około 30 do nawet ponad 60 lat.

„Mamy tutaj 14 uczestników – 7 par deblowych i walczymy o puchar, o medale, o drugie i trzecie miejsce. A najważniejsze, że łapiemy trochę zdrowia przy takiej pięknej pogodzie i relaksujemy się” – opowiadał nam Andrzej Mijas, organizator wydarzenia.

REKLAMA

Do Czerwonego Mostu przyjechali zawodnicy z Kielc, województwa śląskiego oraz oczywiście z Końskich. Najlepszą Parą Deblową okazała się para Mariusz Murawski / Jan Hurec, drugie miejsce zajęli Andrzej Mijas i Piotr Janus a trzecie Piotr Zaczkowski i Ryszard Grzegorczyk. Organizatorem wydarzenia było Koneckie Stowarzyszenie Przyjaciół Tenisa.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *