REKLAMA

TKN Studio: Adam Jarubas, odcinek 62

TKN Studio to nasz cykliczny magazyn z rozmowami z osobami związanymi z polityką, samorządem, sportem, czy kulturą. 62 wydanie TKN Studio jest zarazem pierwszym emitowanym także w sieci kablowej KSM w kanale TKN24 Końskie. Naszym gościem był europoseł i były marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas. Rozmowę zdominował wątek wszechobecnej drożyzny, ale pojawiło się też wiele innych tematów – choćby ten związany z profilaktyką raka prostaty. 

REKLAMA

Z Adamem Jarubasem dyskutowaliśmy o globalnym ociepleniu i o tym jak to zrobić by żyć ekologicznie, z dbałością o środowisko, a jednocześnie nie zbankrutować. Nie zabrakło także oceny rządu Zjednoczonej Prawicy w kraju, a także jego regionalnego odpowiednika, czyli Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

REKLAMA

Dyskusję zdominowała kwestia galopujących cen – zwłaszcza żywności. Poruszyliśmy także wątek wyborów w powiatowych władzach Polskiego Stronnictwa Ludowego, które wygrał Łukasz Świerczyński, a także nadchodzących we władzach wojewódzkich tej partii. Zapraszamy do oglądania.

REKLAMA

4 thoughts on “TKN Studio: Adam Jarubas, odcinek 62

 1. Marek pisze:

  Głąba wsadzili i robi spustoszenie

 2. mieszkaniec pisze:

  A dlaczego Pan z budżetu sfinansował sobie doktorat?
  I dlaczego za Pana rządów pociągi nie wróciły do Końskich? mimo, że w Opocznie już wszystko działało?

 3. konecczanin pisze:

  No i dlaczego to panskie ugrupowanie , PSL , podnioslo wiek emerytalny POLKOM(kobietom) !!! oraz Polakom do 67 !!! lat ?
  Nie zapomnimy.

 4. poła radoszycko pisze:

  jakbym jego słuchoł, to bym zimą w trampkach chodzieł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *