REKLAMA

TKN Studio: Daniel Biały, odcinek 83

Mistrz Polski w Kulturystyce Daniel Biały był naszym kolejnym gościem w TKN Studio. Biały zwyciężył w zawodach zorganizowanych w miniony weekend w Siedlcach, dzięki temu ma kwalifikację na Mistrzostwa Europy do Belgii. 

REKLAMA

W TKN Studio rozmawialiśmy o trudach związanych z zawodami kulturystycznymi i o tym na czym tak naprawdę polega ten sport. Biały opowiedział też o kulisach startu i swoich planach na przyszłość związaną z kulturystyką. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

REKLAMA

Poniżej podziękowania dla osób wspierających, które do naszej redakcji przesłał Daniel Biały (pisownia oryginalna):

Często słyszałem ze ktoś ujął swój sukces słowami „wszystko w życiu osiągnąłem sam” .. Ja osobiście nie znam takiej osoby..
W mojej opinii nawet za sukcesem jednej osoby stoi garstka ludzi, którzy tej osobie zaufali i w Nią uwierzyli. Jestem w stu procentach zadowolony ze swoich wyników sportowych, ale nie były by one możliwe gdyby nie dobrzy ludzie obok mnie!

Wielkie dziękuje dla wszystkich moich podopiecznych w Studio Treningu personalnego Whitegym to dzięki wam mogę spełniać marzenia i pokazywać wam że ograniczenia są tylko w naszych głowach. Jesteście najlepsi! Nikt nie miał takiego wsparcia publiczności na scenie.

Bardzo dziękuje siłowni Sikora Gym treningi u was, to super odskocznia od Studia, cieszę się że mamy podobne wartości i możemy zbijać razem sportowa piątkę na treningu! Wielki szacunek dla Mateusza Sikory właściciela siłowni, który pomógł mi zaplanować przygotowania do startu razem z planem żywieniowym oraz treningiem co kosztowało go nie mało pracy a uwaga nie wziął za to ode mnie jako zawodnika nawet złotówki, życzył mi tylko „Powodzenia na scenie”. Szacunek dla Sikora Gym i Fundacja Sejsza, doświadczyłem że to co robicie jest dobre i prawdziwe.

Dziękuje Green Box Końskie – Bartosz i Marta Temperowicz
Dzięki wam jedzenie podczas przygotowań było urozmaicone!

Dziękuje Team Tomasz Żelek, Aleksandra Piwowarczyk i Mateusz Kamoda
Zabraliście cała ekipę żeby mi Dopingować! Najlepsi wspierają najlepszych, czekamy na wasze zawody w jeździectwie konno.

Dziękuje Pani Małgorzacie Kulecie, instruktorowi w Studio Whitegym za pomoc w zakresie fizjoterapii.

Dziękuje wszystkim którzy wspierają Whitegym
Marek Sadowski
Bartłomiej Fornalczyk
Mariusz Borończyk

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *