REKLAMA

To będzie 20. edycja Mikołajkowego Balu. Można dokonywać wpłat na paczki!

W sobotę, 11 stycznia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich odbędzie się już XX edycja Mikołajkowego Balu Integracyjnego. Stowarzyszenie Powiatowe Konto Pomocy, które organizuje to wydarzenie prosi o wsparcie finansowe na zakup paczek dla dzieci. 

REKLAMA

Bal rozpocznie się o godz. 9.30 w Mechaniku. Wydarzenie organizowane jest dla 160 niepełnosprawnych dzieci z terenu powiatu koneckiego. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Powiatowe Konto Pomocy z prezesem Danutą Leśniewicz na czele.

REKLAMA

„Cieszymy się, że za każdym razem tych uczestników mamy dużo i wszyscy przybywają bardzo chętnie. Cieszą się, że zorganizowanej zabawy, paczek i poczęstunku, który jest zawsze dla nich przygotowany. Dzięki temu, że jest grupa ludzi oraz instytucje, które nam pomagają możemy organizować to przedsięwzięcie. To cudowna chwila dla tych dzieci, to integracja, ponieważ one spotykają się rok rocznie, a są też tacy uczestnicy, którzy przez kilka kolejnych edycji biorą udział w tej imprezie” – opowiadała nam rok temu Danuta Leśniewicz.

Podczas imprezy każde dziecko otrzyma poczęstunek i paczkę. Koszt paczki to 30 zł. Organizatorzy proszą o finansowe wsparcie. Dowolną kwotę można wpłacać na konto bankowe: 41 1240 5006 1111 0000 5555 1759 z dopiskiem „paczki – bal Mikołajkowy”.

REKLAMA

One thought on “To będzie 20. edycja Mikołajkowego Balu. Można dokonywać wpłat na paczki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *